• אבחון טיפול ומניעה

  האבחנה הרפואית לפיברומיאלגיה מתבססת עד היום על תגובת כאב ללחיצה על 18 נקודות רגישות

  read more
 • בלוטת התריס ופיברומיאלגיה

  הממוקמת מאחורי עצם הגרוגרת מייצרת את 2 ההורמונים האחראים על חילוף החומרים בגופנו:

  read more
 • בלוטת יתרת הכליה

  שחיקה של האדרנל – בלוטת יותרת הכליה ותופעות עייפות, חולשה ופיברומיאלגיה

  read more
 • פיברומיאלגיה ועייפות כרונית

  פיברומיאלגיה הינה תסמונת מורכבת המאופיינת בסימפטומים רבים מאוד שהעיקרי מביניהם הוא כאב עמוק ומתמשך. כלל התופעות גוזלות מהלוקים בהן את איכות החיים לעיתים עד כדי אי יכולת לתפקד במטלות היומיום.

  read more
 • מחלת הנשיקה

  מחלת הנשיקה – אפשטיין בר – השם “הרומנטי” מחלת הנשיקה מתייחס למחלה הויראלית הנגרמת בדרך כלל על ידי וירוס אפשטיין. הוירוס מועבר ברוק, גם כשהוא נישא באויר כתוצאה מהתעטשות או שיעול.נכון להיום כ- 90% מתושבי העולם המערבי הינם נשאים של וירוס אפשטיין בר – מחלת הנשיקה, גם אם לא חוו או לא היו מודעים לכל שחלו בה

  read more

מדיטציה פרקטית ומעגלי ריפוי כתמיכה וטיפול למאובחני פיברומיאלגיה, עייפות כרונית ומחלת הנשיקה

טיפול בפיברומיאלגיה

הכלים המדיטטיביים – מדיטציה פרקטית – הם אחת הדרכים היעילות, למאובחני פיברומיאלגיה, להשיג רגיעה עמוקה, לאפשר התבוננות פנימה ולשפר את יכולת ההתמודדות עם מצבי מצוקה, כאב, לחץ נפשי וסבל.

אנשים רבים שנחשפים לראשונה למפגשי מדיטציה וחווים את התהליך שמעגלי ריפוי מציינים שינויים בהרגשה ובמצב הרוח. גם למפגש המשותף ולתמיכה ההדדית של המשתתפים במעגל הריפוי יש משקל רב בהקלה על ההתמודדות עם הכאבים, העייפות והסבל הכרוך בתסמונות פיברומיאלגיה, עייפות כרונית ומחלת הנשיקה.

כל מי שסובל מפיברומיאלגיה, עייפות כרונית, כאבים כרוניים ומחלת הנשיקה מוזמן להתקשר ולהצטרף למדיטציות ולמעגלי הריפוי שלנו, לפרטים:

 רפי   בן סירה, מגשר ומלווה בתהליכי יציאה ממשבר

טל. 03-9217515 או 050-5557422