• אבחון טיפול ומניעה

  האבחנה הרפואית לפיברומיאלגיה מתבססת עד היום על תגובת כאב ללחיצה על 18 נקודות רגישות

  read more
 • בלוטת התריס ופיברומיאלגיה

  הממוקמת מאחורי עצם הגרוגרת מייצרת את 2 ההורמונים האחראים על חילוף החומרים בגופנו:

  read more
 • בלוטת יתרת הכליה

  שחיקה של האדרנל – בלוטת יותרת הכליה ותופעות עייפות, חולשה ופיברומיאלגיה

  read more
 • פיברומיאלגיה ועייפות כרונית

  פיברומיאלגיה הינה תסמונת מורכבת המאופיינת בסימפטומים רבים מאוד שהעיקרי מביניהם הוא כאב עמוק ומתמשך. כלל התופעות גוזלות מהלוקים בהן את איכות החיים לעיתים עד כדי אי יכולת לתפקד במטלות היומיום.

  read more
 • מחלת הנשיקה

  מחלת הנשיקה – אפשטיין בר – השם “הרומנטי” מחלת הנשיקה מתייחס למחלה הויראלית הנגרמת בדרך כלל על ידי וירוס אפשטיין. הוירוס מועבר ברוק, גם כשהוא נישא באויר כתוצאה מהתעטשות או שיעול.נכון להיום כ- 90% מתושבי העולם המערבי הינם נשאים של וירוס אפשטיין בר – מחלת הנשיקה, גם אם לא חוו או לא היו מודעים לכל שחלו בה

  read more

כשפתאום הבחנתי שהעור אינו נראה כתמול שלשום, הספורט מתיש והגוף אינו נענה לאימון, שנת הלילה משובשת, הראש כואב וכבד רוב הזמן ואת שמחת החיים מחליפה תחושה כבדה של מתח וכעס, הגיעה העת להתחיל ולבדוק מה באמת קורה. היות שכל זה התרחש בחיי לפני שנים לא מעטות, הטיולים הממושכים בקליניקות ובמעבדות לא הניבו אבחנה וטיפול, כנראה למזלי…

כשכמעט כלו כל הקיצין – לפחות מבחינת התחושה הסובייקטיבית, הגיעה אל חיי מטפל שדי מהר החל “להתיר את הקשרים” ולהחזיר אותי , לפחות חלקית, לתיפקוד סביר. אך רק לאחר שהחוויה (שכמובן תומצתה כאן מאוד מאוד בקצרה) הוליכה אותי לראות ברפואה הטבעית דרך חיים, ייעוד ומטרה, רק אז מצאתי את הדרך להחזיר לחיי את רמות האנרגיה התיפקודית להן הורגלתי, להשתחרר לחלוטין מכאבים בכלל ומכאבי הראש הכרוניים במיוחד וליהנות שוב  מאיכות שינה ואיכות חיים.

סיימתי לימודים בנטורופתיה ותזונה, רפואה סינית, הומאופתיה, רפלקסולוגיה ותחומים שונים משיקים והשתלמתי באוניברסיטת   Bastyrבסיאטל באנטי אייג’ינג, ובמרפאה בטיפול טבעי תומך במחלות קשות ובעיקר מחלות הסרטן.

במרפאה בפתח תקווה אני מלווה תהליכי ריפוי והתמודדות למאובחני פיברומיאלגיה, עייפות כרונית ומחלת הנשיקה – אפשטיין בר. מדי יום אני נוכחת בכוח המופלא של העקביות, ההתמדה והריפוי הטבעי להביא מזור לסבל הממושך וליכולתו של הטיפול המשולב להחזיר אנשים למעגל של חיים תקינים , איכותיים ואופטימיים.

פורטל פיברומיאלגיה, עייפות כרונית ומחלת הנשיקה נועד להביא מן המידע שמצטבר אצלי ואצל עמיתי כדי להרחיב את האפשרויות העומדות בפני הסובלים מהתסמונות הללו לבחור לעצמם גישות לטיפול ולהיות מסוגלים לקבל זויות היבט חדשות על התסמונות ולהציע דרכים נוספות להתמודדות. המסר העקרי שחשוב לי להעביר, על סמך נסיוני האישי ונסיונם של אחרים הוא כי לכל בעיה יש פתרון וגם מתסמונות מעיקות אלה ניתן להיחלץ ולהחלים.

אתם מוזמנים לכתוב לי, להגיב, לפנות ולהתייעץ בנושאי פיברומיאלגיה, עייפות כרונית, כאבים כרוניים ומחלת הנשיקה. כל מידע שתעבירו יבחן ובמידה ואמצא בו עניין אביא לפרסומו כאן.

שלכם עמרית בן סירה
נטורופתית, מומחית ברפואה טבעית אינטגרטיבית